• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret55348
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.108632.2373
Euro34.857634.9973
Hava Durumu
Takvim
Ürün ve Hizmetler
HONEYWELL
 HONEYWELL SWITCH
SUNS
TİRYAKİ OTOMASYON
 SENSÖR SİVİÇ
OMRON RÖLE
 OMRON RÖLE
SUNS EMNİYET SİVİCİ
 SUNS EMNİYET SİVİCİ
SUNS KAPI EMNİYET SİVİCİ

HAKKIMIZDA

                                                                     

Our company Tiryaki Automation is a project oriented firm, functioning in fabric automation, automatic control systems, electricial board manufacturing / assembly business, electronic component sales, import and export.

Our main target is; by following the latest technological improvements, to create an intersection point between our company with customers and distributors with the most suitable conditions in terms price, logistics and service quality.

We are also providing fabric, machine and system automation solutions to different industries.

We are also a solution provider of Omron, Honeywell, Siemens, Allen Bradley, Suns, Asiantool, Pulsotronic, Telco, Panasonic automation systems and their automation based controllers including application / assembly, their related project works. We can also offer project consultancy services according to our customer inquiries.

 

Within our technical capabilities, fast response time to all inquiries and our industrial experience, our aim is to provide the most reliable solutions by obbeying the business ethics in terms of all aspects.

M. Akif Tiryaki


 

   Firmamız Tiryaki Otomasyon, fabrika otomasyonu, otomatik kontrol sistemleri, elektrik panosu imalatı ve elektro montajı, elektrik-elektronik malzeme ithalat, ihracat ve satışı yapmaktadır.

   Amacımız daha iyi hizmet verebilmek için değişen teknolojiyi en iyi şekilde takip edip, teknik bilgimizle birlikte en kısa sürede istenilen malzemeyi uygun şartlarda tüketici veya tali bayilere iletmektir.

   Ayrıca firmamız fabrika, makine, sistem otomasyon çözümleri de sunmaktadır.

   Omron, Honeywell, Siemens, Allen Bradley, Suns, Asiantool, Pulsotronic, Telco, Panasonic ve otomasyon sistemlerinde kullanılan her türlü sensör, switch, bağlantı elemanlarının satışı, kontrolörler ve kumanda sistemlerinin projelendirilmesi, uygulaması, devreye alınması firmamız hizmetlerindendir. Diğer taraftan firmamız taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

   Mevcut teklifleri mümkün olan en kısa sürede fiyatlandırıp, en uygun şartlarda teslim etmek ve bu süre içerisinde zamana ve hukuksal müeyyidelere uyarak taahhütlerimizi yerine getirmek firmamızın temel prensibidir.

M. Akif TiryakiÜRÜNLER
 AZ8430
SUNS SN 1111
SENSORS
SUNS SWITCH
 LİMİT SWITCH
SUNS KABLOLU SİVİÇ
 SUNS KABLOLU SİVİÇ
ASIANTOOL
HONEYWELL SENSOR
 PROXIMITY
KALİTE
SUNS KABLOLU SWITCH
 SUNS 3201